EDITORIAL JOVENTUT
Provença,101        08029 BARCELONA          Tel.  93 444 18 00         Fax:  93 439 83 83      e-mail: info@editorialjuventud.es
DELEGACIONS I DISTRIBUÏDORS A ESPANYA
ASTÚRIES, CANTÀBRIA,
PAÍS BASC
, NAVARRA
i LA RIOJA

Asturlibros,S.A. 
Polígono Industrial de Silvota, 93
33192 LLANERA (Principado de Asturias)
Tel. :  902 11 82 97
Fax : 985 98 03 82
e-mail: asturlib@asturlibros.es
ANDALUSIA
i
EXTREMADURA

Miguel Molina Bedmar
c/ Boabdil,24
18151 OGIJARES  (GRANADA)
Movil: 626504784
e-mail:   m.molina@editorialjuventud.es
BARCELONA,TARRAGONA,LLEIDA,
GIRONA, BALEARS I ANDORRA
Editorial Joventut, S.A. (SEU CENTRAL)
c/ Provença,101 
08029 BARCELONA
Tel. : 93 444 18 00  -  Fax :  93 439 83 83 
e-mail: info@editorialjuventud.es
CANÀRIES
Troquel Libros, S.L.
Urb. Industrial Montaña Blanca,
parcela 31 A,
Autovía de las Palmas a Galdar, km 7
35415 ARUCAS
Tels. : 928 62 17 80  -  Fax : 928 36 44 66
e-mail: troquel@trevenque.es.
GALÍCIA
Disgalibro
Polig. de Bergondo, Parc. B-2, Nave 6
15165 BERGONDO - LA CORUÑA
Tel. : 981 795 754 - Fax : 981 795 521
e-mail: disgalibro@disgalibro.com
MADRID, GUADALAJARA,
TOLEDO i CIUTAD REIAL

Editorial Joventut, S.A.
c/ Corazón de María , 6 – 2º 2ª
28002 MADRID

Tel. : (91)435 90 30    Fax : 57809 37
e-mail:
madrid@editorialjuventud.es
SARAGOSSA, HOSCA,
TEROL i SORIA

Ícaro, Distribuidora, S. L.
Polígono Industrial  El Plano,
Calle A, nave 39
 50430 MARÍA DE HUERVA (Zaragoza)
Tel. : 97612 63 33  -  Fax : 12 64 93
e-mail: icaro@terra.es
VALÈNCIA, ALBACETE, ALACANT,
CASTELLÓ, CONCA I MÚRCIA

Editorial Joventut, S.A.
Tels. 96 377 61 12 / 656 848 920
Fax 96 357 93 78
valencia@editorialjuventud.es
VALLADOLID, ÀVILA, BURGOS, LLEÓ, PALÈNCIA, SALAMANCA,
SEGÒVIA i ZAMORA

Lidiza
Avenida de Soria, 15
 47193 LA CISTÉRNIGA (Valladolid)
Tel. : 98340 60 00 - Fax : 983 40 14 06
e-mail: lidiza@arrakis.es


DISTRIBUIDORS A EUROPA

PORTUGAL
J.Garraio & Cª.,LDA
LLIBRES NÁUTICS 

Avª. 24 de Julho, 2 - 1º Dtº.
1200-478 LISBOA
Tel. : 351 21 347 30 81
Fax :  351 21 342 89 50
E-mail: info@garraio.pt
Web: www.jgarraio.pt

 

DELEGACIONS I DISTRIBUÏDORS A AMÈRICA
ARGENTINA
Ediciones Continente, S.R.L.
Pavón,2231 - 1248 
BUENOS AIRES 
Tel. y Fax : 43 08 35 35 
e-mail: gerencia@edicontinente.com.ar
XILE
Liberalia Ediciones Ltda.
Avda. Italia Nº2016, Ñuñoa
SANTIAGO DE CHILE
Tel. : (56-2) 4328003 - 3438432 - 3268613
Fax : (56-2) 3268805
E-mail : liberalia@liberalia.cl
www.liberalia.cl
COLÒMBIA
Alianza Distribuidora de Colombia, LTDA.

Carrera 6, nº 67.34 
BOGOTÁ, D.C. 
Tel. : 312 7275  -  Fax : 346 23 05 
E-mail: aliandis@cable.net.co
COSTA RICA
Desarrollos Culturales
Costarricenses, DCC, S.A.

Del Restaurante El Fogoncito
100 Oeste y 25 Sur, sobre Boulevard Rohrmoser
11397-1000  SAN JOSÉ

Tel.: (+506) 2220-3015
Fax: (+506) 2290-3174
E-mail: info@dcc.cr
MÈXIC
Editorial Juventud, S.A. de C.V.
Herodoto, 42 Col. Anzures
11590 MÉXICO D.F.
Tel. y fax: (55) 52 03 97 49
e-mail:  juventud@editorialjuventud.com.mx
Web: www.editorialjuventud.com.mx

PERÚ
V&D Distribuidores, S.A.C.
Jiron Barcelona nº 578
LIMA 21
Tel. : 461 80 27  
Augusto Vicente: avicente@vyddistribuidores.com
Ventas: vvicente@vyddistribuidores.com


PUERTO RICO
Aparicio Distributors, Inc.
Avda. Lomas verdes 3 G 4
Bayamón, PUERTO RICO 00956
e-mail:
aparicio@caribe.net
Web: www.apariciodist.com

URUGUAY
América Latina Ltda.
Avda. 18 de Julio, 2089
Montevideo, Uruguay
Tels. (+598) 2409 5536/ 2409 5568/2401 5127
libreria@libreriaamericalatina.com

DISTRIBUÏDORS A ESTATS UNITS
Lectorum Publications, Inc.
205 Chubb Avenue
Lyndhurst, NJ, 07071
Tel. (+1) 800 345 5946
Fax (+1) 800 532 8676
· LLIBRERIES, DISTRIBUÏDORS I BIBLIOTEQUES: Laura Bejarano, lbejarano@lectorum.com
· COL·LEGIS:
Hilda Viskovic, hviskovic@lectorum.com
· SERVEI AL CLIENT:  Gladys Ochoa, gochoa@lectorum.com
· ESPECIALISTA EN PRODUCTE: Marjorie Samper,  msamper@lectorum.com

Tornar la la pàgina principal en català d' Editorial Joventut
Pàgina en castellà